PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Metoda 1:1 - Semipermanentna metoda przedłużania i pogrubiania rzęs.

Aplikacja opiera się na doklejaniu pojedynczych rzęs do każdej rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu - doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, lecz wypada razem z rzęsą naturalną zgodnie z jej cyklem życia. W swojej ofercie posiadamy  szeroki wybór długości, grubości oraz skrętu rzęs. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy.

Przed aplikacją przeprowadzamy wywiad dostosowując rodzaj zakładanych rzęs do osobistych preferencji klientki.

 Uzupełnianie rzęs:
Po 2-4 tygodniach część rzęs naturalnych wypada, co jest naturalnym i nieuniknionym procesem, który odbywa się bez względu na to czy rzęsy zostały przedłużone czy nie.Dla utrzymania efektu zaleca się więc uzupełnianie rzęs co 2-4 tygodnie.

 Przeciwwskazania:
​> całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie
​> zapalenie spojówek
​> choroby alergiczne oczu
​> infekcje oczu - opryszczka, stany zapalne oczu itp.
​> jaskra, zaćma
​> szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je przed zabiegiem zdjąć


Metoda 2D

Zagęszczanie rzęs polega na dodaniu objętości naturalnym rzęsom, które są słabe, cienkie, jasne i niezbyt gęste. Nadaje oczom wyrazistego wyglądu, a spojrzeniu – głębi. Rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze i pełniejsze. Rodzaj rzęs, ich grubość, długość, a nawet kolor i stopień podkręcenia dobierane są indywidualnie.


Metoda 3D

Dzięki tej metodzie rzęsy nabierają głębi, a oczy są bardziej uwydatnione. Zagęszczanie rzęs metodą 3D polega na doczepieniu do jednej rzęsy naturalnej dwóch lub trzech rzęs sztucznych. Rzęsy używane w tej metodzie są elastyczne a zarazem miękkie i lekkie. Utrzymują się do dwóch miesięcy na powiece (pomijając zabiegi uzupełniające).


Metoda 5D hollywood effect (mink ekpress)

Metoda 5D tworzy wspaniały wachlarz na powiekach. Zabieg idealny na różne okazje, na każdą pogodę i porę roku. Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną. Rzęsy dobierane są do każdego kształtu oka indywidualnie pod względem grubości, długości oraz kształtu rzęs. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, a dodatkowo spektakularny wygląd. Klej używany podczas zabiegu przeznaczony jest do oczu wrażliwych, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nie wywołuje podrażnień, czy też alergii.

INFINITY Salon urody

Sienna 41 lok. 63
(między Złotymi Tarasami a Hotelem Intercontinental)
00 - 121 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 11:00 - 20:00