ZABIEGI NA PAZNOKCIE

Maniciure i pedicure klasyczny

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie i stopy. Daje efekt eleganckich i zadbanych paznokci. Zabieg nadaje paznokciom estetyczny i piękny wygląd poprzez oczyszczenie, nadanie odpowiedniego kształtu, a na koniec pożądanego koloru paznokci spośród szerokiej palety najmodniejszych lakierów. Dzięki zabiegom manicure i pedicure Twoje dłonie i stopy będą idealnie gładkie, miękkie i odpowiednio nawilżone. Oba zabiegi można zakończyć malowaniem wzmacniającą odżywką, ulubionym kolorem lub malowaniem typu french. 


Maniciure i pedicure hybrydowy

Bardzo praktyczny i trwały sposób pielęgnacji paznokci u dłoni oraz stóp, pozwalający na znacznie dłuższe zachowanie świeżości i piękna. W przypadku paznokci u dłoni lakier hybrydowy utrzymuje się ok 2-3 tygodni, natomiast w przypadku paznokci u stóp nawet do 4-5 tygodni. Oferujemy szeroką paletę kolorów palet oraz wzorów ozdobnych, także manicure i pedicure wykonany techniką french.


Maniciure i pedicure vinylux

Zabieg wykończony specjalnym lakierem do paznokci, który wykazuje niezwykłą trwałość - nawet do 10-14 dni, a w miarę upływu czasu zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. W przeciwieństwie do zwykłych lakierów, które niestety szybciej tracą idealny wygląd, krusząc się już po kilku dniach, Vinylux gwarantuje wysoką trwałość i z wraz z biegiem czasu staje się bardziej odporny. Lakier ten można zmyć samemu zwykłym zmywaczem do paznokci. Posiadamy w ofercie szeroki wybór kolorów lakierów.


Maniciure i pedicure japoński

Zabieg regenerujący dla paznokci, w szczególności polecany w przypadku paznokci osłabionych, kruchych i rozdwajających się. Polega na wprowadzaniu w płytkę paznokcia poprzez delikatny masaż wzmacniającymi składnikami takimi jak witaminy A+E, krzemionka z morza japońskiego, minerały, pyłek pszczeli, keratyna. Manicure daje efekt paznokci w kolorze różowej perły. Polecany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Efekt to paznokcie odżywione, zdrowe i przede wszystkim pięknie wyglądające. Dla najlepszych efektów najlepiej wykonywać go w serii przynajmniej 5-6 zabiegów co 7-14 dni.


Ibx System

IBX System to pierwszy tego rodzaju zabieg, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk. IBX System chroni Twoje paznokcie - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową, jednocześnie wzmacniając je - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

 

INFINITY Salon urody

Sienna 41 lok. 63
(między Złotymi Tarasami a Hotelem Intercontinental)
00 - 121 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 11:00 - 20:00